Karpacz

58-540 Karpacz
Karpacz to miasto leżące na Dolnym Śląsku w powiecie jeleniogórskim. Położone na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., u stóp Śnieżki w dolinie rzeki Łomnicy.
Karpacz jest jednym z najbardziej znaczących ośrodków turystycznych na Dolnym Śląsku. Miłośnicy sportów zimowych znajdą to ponad 20 wyciągów narciarskich dla zaawansowanych jak i początkujących narciarzy. Największym powodzeniem cieszy się z pewnością wyciąg krzesełkowy na Kopę, znajdujący się ok 2 km od centrum miasta.

Do piechurów przygotowano kilkanaście szlaków o różnym stopniu trudności, prowadzących min na najwyższy szczyt Karkonoszy Śnieżkę, Warto też zobaczyć kotły polodowcowe, Pielgrzymy, Słonecznik, czy jedne z najpiękniejszych miejsc w Polsce – Kocioł Małego i Dużego Stawu. Warto zobaczyć w Karpaczu  Samotnię, czyli słynne czarujące schronisko, znajdujące się tuż przy Małym Stawie.

Perełką miasta jest Świątynia Wang, znajdująca się w Górnym Karpaczu, którą przywieziono w 1842 roku z Norwegii. Ten kościółek to jeden z nielicznych na świecie, który zbudowany został bez użycia gwoździ.
 
 
Karpacz noclegi posiada pokoje 1, 2 i 3 osobowe, pokoje rodzinne typu studio oraz apartamenty, pensjonaty, wille, pokoje gościnne. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Do dyspozycji  Gości jest ogólnodostępny aneks kuchenny. Noclegi z wyżywieniem. Śniadania w formie stołu szwedzkiego 
Karpacz to  miasto w Karkonoszach, znajdują się doskonałe tereny do uprawiania różnego rodzaju sportów, tj: turystyki pieszej i rowerowej, kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego i biegowego, ski touringu, a także szybownictwa i paraglidingu.
 
Noclegi Karpacz położone w spokojnej okolicy na wysokości 500 m.n.p.m. u podnóża Śnieżki.W pobliżu wytyczone są piesze szlaki turystyczne a obok domu prowadzi szlak rowerowy.
 
W obiektach jadalnia. Na terenie posesji znajduje się bezpłatny, zamykany parking
 
 
Goście pensjonatu otrzymują karty rabatowe do Groty Solnej w Karpaczu.
W pobliżu ośrodka jest również  Wypożyczalnia Quadów oraz MIASTECZKO WESTERN-CITY. Goście naszego pensjonatu mogą korzystać z położonego w pobliżu kompleksu SPA, BASENÓW. ATRAKCJE DLA DZIECl
 
Atrakcje w okolicy:

– Karkonoski Park Narodowy
– szlaki turystyczne
– Kościół Wang,
– Śnieżka najwyższy szczyt Karkonoszy
– blisko Szklarska Poręba, Jelenia Góra 
– Praga „Złote Miasto” \
 
Klienci niektórych obiektów otrzymują rabat  wycieczki (PRAGA, DREZNO, SKALNE MIASTO itp.) oraz karty rabatowe do GROTY SOLNEJ .
 
Dostępne są noclegi z dziećmi z psem lub ze zwierzętami
 
KARPACZ ZAPRASZA  TURYSTÓW INDYWIDUALNYCH, ZAKŁADY PRACY, WYCIECZKI.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KARPACZA!!!

karpacz tanie noclegi w centrum, Karpacz ośrodki wypoczynkowe, Karpacz apartamenty, Karpacz pensjonaty

Możliwość komentowania jest wyłączona.