Miss Lata 2014 w Radzanowie

Szczegóły imprezy:

W niedzielę 20 lipca poszukiwania Miss Lata 2014 dotrą nad zalew w Radzanowie (powiat buski) . Konkurs rozpocznie się o gozinie 15 Pokaz i nauka tańca brzucha, koncerty zespołów muzycznych i oczywiście wybór najpiękniejszej. Moc atrakcji czeka na uczestników zabawy nad zalewem w Radzanowie. Liczymy, że nie zabraknie pięknych pań. Jedna z nich pójdzie w ślady Miss Radzanowa 2013 – Pauliny Wójcik. Świętokrzyskie noclegi zaprasza!

Zapisy kandydatek rozpoczniemy o już o godzinie 14. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie pełnoletnie panie, bez względu na stan cywilny, miejsce zamieszkania, czy liczbę posiadanych dzieci. Dziewczyny, które nie skończyły 18 lat też mogą startować, ale pod warunkiem, że dostarczą zgodę rodziców na piśmie. Od kandydatek wymagamy, by miały ze sobą strój kąpielowy. Cechy pożądane to: poczucie humoru i dystans do świata. Konkurs Miss Radzanowa rozpocznie się około godziny 15. I Na laureatki czekają trzy główne tytuły Miss oraz I i II Wicemiss oraz tytuły komplementarne, które przyznają sponsorzy.

Swoją faworytkę, w głosowaniu SMS wskaże również publiczność. Razem z szarfami panie otrzymają nagrody i zaproszenie do wielkiego finału, który odbędzie się w sobotę 30 sierpnia w Galerii Korona w Kielcach. Tu powalczą o nagrodę główną – skuter ufundowany przez salon SkuterPasja. Wybory najpiękniejszej to jedna z wielu atrakcji, które czekają na plażowiczów. W programie znalazły się również: pokaz i nauka tańca brzucha, konkursy z nagrodami, koncert zespołów Mamzel i Mirage oraz szalona zabawa taneczna. Małe co nieco znajdzie się dla głodnych i spragnionych. Początek zabawy o godzinie 15. Zapisy kandydatek od godziny 14. Wstęp wolny.

Zasady wyboru Miss Radzanowa
O wyborze Miss, I i II Wicemiss na każdym obiekcie decydują po połowie punkty z głosowania SMS i jury. Prefiksy są takie, jak nazwy miejscowości, tylko bez polskich znaków. Aby zagłosować na swoją faworytkę na zalewem w Radzanowie należy pod numer 71321 wysłać SMS o treści RADZANOW.numer kandydatki. Koszt SMS-a 1,23 złotego z VAT. O rozpoczęciu i zakończeniu głosowania poinformuje prowadzący imprezę.


Możliwość komentowania jest wyłączona.