Pensjonat Orawski Dwór

Zubrzyca Górna
ul. Zubrzyca Górna 329a
34-484 Zubrzyca Górna

Orawski Dwór to miejsce dla tych, którzy kochają góry, tradycję i folklor.

Nowy obiekt uruchomiony w 2010 roku. Zbudowany w stylu orawskim z drewna i kamienia. Położony jest po południowej stronie Babiej Góry, na wysokości 855 m n.p.m. z pięknym widokiem na Tatry, Gorce, Babią Górę i Policę.

Orawski Dwór to:

• pensjonat stylizowany na stary dwór orawski
• „Orawska Izba” – galeria obrazów na szkle malowanych Stanisława Wyrtla
• karczma urządzona na wzór starej orawskiej izby z oryginalnymi elementami z XIX wieku
Niepowtarzalne wnętrza i klimat, niepospolite wyposażenie, starannie dobrana obsługa czynią Orawski Dwór doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok.

Organizujemy:

• wypoczynek zorganizowany i indywidualny
• szkolenia i konferencje
• przyjęcia okolicznościowe
• program turystyczny, właściciel obiektu jest przewodnikiem beskidzkim, od 1995 roku prowadzi Biuro   Turystyczne Orawa-Trans, więc fachowo zaplanuje Państwu każdą wycieczkę.
Wokół budynku rozległy teren, taras widokowy, las z dziewiczą przyrodą i bacówka górska z wypasem owiec na wprost pensjonatu, dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Do dyspozycji gości mamy ponadto: chatę grillową, plac zabaw dla dzieci, boiska sportowe i parking.

W pensjonacie znajduje się: karczma, galeria obrazów „Orawska Izba”, bar, sala wielofunkcyjna, kącik zabaw dla dzieci, sprzęt RTV, stół do tenisa stołowego, gry zręcznościowe, bilard, narciarnia.

W pobliżu las, leśniczówka i bacówka, 2 km od Skansenu w Zubrzycy Górnej, 3 km od Przełęczy Krowiarki, 7 km od Zawoi i wyciągu narciarskiego Mosorny Groń.

Orawski Dwór posiada około 50 miejsc noclegowych.

Pokoje w układzie: 2, 3 osobowe, małżeńskie łoże, studia 2+2 i apartamenty z możliwością dostawki.

Każdy pokój z TV satelitarną i balkonem, starannie urządzone i stylizowane na stary dwór orawski, wyposażone w przestronne i wygodne łazienki.

Zapraszamy!!!


Możliwość komentowania jest wyłączona.