U Ślawskich

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 276
34-511 Kościelisko

Chcesz odpocząć w miłej atmosferze, ciszy i spokoju zapraszamy do naszego domu.

Nasz dom umiejscowiony jest u podnóża Tatr Zachodnich. Z rozpościera się widok na Giewont, Czerwone i Kominiarskie Wierchy. Latem można organizować urocze spacery drogą pod reglami z której można odwiedzać najpiękniejsze doliny tatrzańskie takie jak Strążyska, Małej Łąki, Białego, Kościeliska i inne.

Nasz dom to również idealna baza wypadowa na szlaki turystyczne: przez Dolinę Małej Łąki na Giewont, przez Dolinę Kościeliską na Ornak i na Czerwone Wierchy a dalej przez Dolinę Chochołowską na Grzesia,Wołowiec, Starorobociański Wierch i inne. W sezonie zimowym jest blisko do wyciągów narciarskich w Witowie na Szymoszkowa i Salamandrę. Niedaleko jest również do przejścia granicznego w Suchej Horze a z tamtąd mamy ok 10 km do kompleksu basenów geotermalnych w Orawicach.

Nasz dom oferuje kwatery 2, 3, 4, i 5 osobowe wyposażone w łazienki, wc i TV. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem, obok domu znajduje sie ogród z miejscem do grillowania i wypoczynku, jest również parking na 7 samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod nr .telefonu 0-18-20-70-303 lub 600-910-637

Kościelisko pensjonaty, kościelisko noclegi kwatery prywatne, Kościelisko noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.