Karpacz noclegi

Karpacz miasto leżące na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Położone na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.), w dolinie rzeki Łomnicy oraz potoków, będących jej dopływami.

Noclegi Karpacz zaprasza turystów pieszych i zmotoryzowanych, narciarzy, grzybiarzy i rowerzystów. Wytchnienie i odpoczynek od codzienności znajdą tu single, pary i rodziny z dziećmi oraz małe zwierzątka. Chętnie przyjmiemy również wycieczki szkolne i grupy zorganizowane a na życzenie zorganizujemy bankiety, grille, i imprezy okolicznościowe.

W Karkonoszach znajdują się doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów, między innymi: turystyki pieszej i rowerowej, kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego i biegowego, ski touringu, a także szybownictwa i paraglidingu.
58-540 Karpacz

Pensjonat  jest położony w Karpaczu w dzielnicy Osiedle Skalne w spokojnej i przepięknej okolicy. Obok posesji przepływa potok górski. Na posesji jest miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska Są przygotowane miejsca parkingowe. Dla dzieci są dostępne huśtawki i piaskownica.

Apartamenty, pokoje, wille, ośrodki wypoczynkowe położone są w najlepszych lokalizacjach Karpacza, w bliskim sąsiedztwie przyrody i centrum życia towarzyskiego zarazem. Każdy z apartamentów jest nowoczesny i komfortowy. Przeważająca część apartamentów mieści się na osiedlach strzeżonych, posiadających nieodpłatne miejsca parkingowe, telewizję cyfrową, wi-fi oraz szereg innych udogodnień przygotowanych z myślą o naszych Gościach.

W okolicy znajdują się:

– Aquapark w Hotelu Gołębiewski,
– dyskoteka,
– kręgielnia,
– sztuczne lodowisko,
– Świątynia Wang
– wyciąg na Kopę,
– wyciągi narciarskie,
– tor saneczkowy
– centrum Karpacza .

Okolica pensjonatu sprzyja spacerom. Dla aktywnych gości okolica stwarza możliwości uprawiania sportów. W okresie wiosna, lato, jesien np kolarstwa górskiego a zimą narciarstwa biegowego. W bliskiej odległości  są dostępne dwa kryte baseny ze spa oraz dwie oświetlone górki z wyciągami i wypożyczalniami sprzętu sportowego. Całość uzupełnia oświetlone sztuczne lodowisko.

Udogodnienia:

  •  dostęp do Internetu dla Gości
  • Kuchnia z jadalnią ogólnodostępna
  • Łazienki we wszystkich pokojach
  • Miejsca parkingowe na posesji

W pobliżu:

  • wyciąg
  • „Małpi Gaj” plac zabaw dla dzieci
  • Miasteczko Country
  • obiekt ze SPA
  • zespół basenów krytych
Karpacz apartamenty, Karpacz ośrodki wypoczynkowe, Karpacz pensjonaty, karpacz tanie noclegi w centrum

Możliwość komentowania jest wyłączona.