Witów noclegi

Witowiański Dworek jest oddalony od głównej drogi, dzięki czemu można spędzać czas w ciszy i spokoju. Ośrodek oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z kabiną prysznicową, TV oraz bezpłatny dostęp do WiFi. Niektóre pokoje posiadają balkon. Obok pokoi znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny. W domu znajduje się również duży salon urządzony w góralskim stylu z kominkiem i TV.
Na posesji jest parking, a w ogrodzie znajduje się huśtawka oraz grill.
W okolicy panują bardzo dobre warunki do uprawiania sportów letnich i zimowych także turystyki pieszej, rowerowej oraz jazdy na nartach. Najbliższe wyciągi narciarskie WitówSKI i Uboc znajdują się jedynie 1 km od obiektu.

Witów graniczy z trzema podhalańskimi miejscowościami: z Kościeliskiem i Dzianiszem od wschodu oraz Chochołowem od północy. Od południa i zachodu ciągnie się granica polsko-słowacka. Najwyższym punktem miejscowości jest Starorobociański Wierch (2176 m) – najwyższy szczyt polskich Tatr Zachodnich. W ramach „Tatrzańskich Wici”, czyli cyklu imprez kulturalnych organizowanych na terenie powiatu tatrzańskiego w sezonie wakacyjnym w Witowie odbywają się: „Witowiańsko Watra „ cykliczna impreza kulturalna mająca na celu propagowanie folkloru góralskiego i uatrakcyjnienia pobytu goszczących w Witowie turystów. Tradycyjnie odbywa się w ostatnią niedzielę lipca oraz „Święto Lasu” impreza plenerowa odbywająca się na Siwej Polanie u wylotu Doliny Chochołowskiej w dniu 15 sierpnia.

W okolicach Witowa :

– szlaki turystyczne,
– wypożyczalnie rowerów i nart,
– przejazdy bryczką,
-baseny termalne w Chochołowie i w Orawicach
-Dolina Chochołowska, Kościeliska
-wyciągi orczykowe.
– „Witów -Ski”
– rzeka Czarny Dunajec;
– przejście graniczne na Słowację;
– lasy obfitujące w grzyby i jagody;
– baseny termalne;


Witów noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.